Tinklaraštis. Patarimai, atradimai, istorijos 

2020 01 15

Garachico. Lankytinos vietos Tenerifėje

Daugiau nei trys šimtai metų, kaip šis miestelio gyventojai bando pateisinti tikrojo senojo legendinio Garachico vardą. Ir galima drąsiai teigti - jiems pavyksta. Kas gi, įvyko ir kas nulėmė šias istorines permainas?

Skaitykite daugiau2019 04 08

Rankų darbo lėlių muziejus Tenerifėje

Tenerifės lėlių muziejus - yra nuostabus rankų darbo lėlių muziejus, kuris  buvo perkeltas į Tenerifę iš Austrijos. Muziejus buvo įkurtas Austrijoje prieš 20 metų, o 2012 m. Kovo mėn. visi eksponatai buvo perkelti į Tenerifę. Tai vienintelis ir unikalus muziejus Europoje pagal eksponatų skaičių.

2019 04 08

La Gomera. Lankytinis vietos

La Gomera – išvaizdi ir turizmui pritaikyta sala, galinti nustebinti net išrankiausią, nemenką kelionių patirtį sukaupusį turistą. Pradedant pavyzdiniu architektūros palikimu ir baigiant natūraliais gamtos kūriniais – viskas turi savito žavesio, kuriam atsispirti nėra lengva. 


Skaitykite daugiau

2019 05 04

Lėktuvų bilietai Vilnius -Tenerifė-Vilnius (gruodžio mėn.) nuo 115 €

 Atrinkome jums kelis skrydžių pasiūlymus Jūsų atostogoms  Tenerifėje už ypač gerą kainą!!!Žemiau pateikiame bilietų pasiūlymus skrendant iš Vilniaus oro uosto. Beje, šiuos skrydžius atrinkome ne tik dėl gerų kainų, bet todėl, kad jie pasižymi patogiais persėdimo laikais.  

Skaitykite daugiau

2020 01 15

Garachico. Lankytinos vietos Tenerifėje


Vietoj šio teksto įrašykite savo tekstą. Tai gali būti formatuotas tekstas, be to, galite įterpti nuorodas, vaizdus, filmukus, „Google“ žemėlapius, lenteles ir kitus elementus.

Skaitykite daugiau

2019 03 28

Apie kelionių naudą. Ką iš tiesų duoda kelionės?

2019 02 28

Tenerifė. Atostogos amžino pavasario saloje II dalis

2019 01 31

Tenerifė. Atostogos amžino pavasario saloje I dalis

Tenerifė – amžino pavasario sala Atlanto vandenyne, prie Afrikos krantų. Čia (beveik) visada geras oras, gaivus vandenynas ir geri paplūdimiai, nuostabi gamta ir dailūs miesteliai, įspūdingas Teidės ugnikalnis ir netgi žiupsnelis Sacharos smėlio. Todėl atostogos Tenerifėje daugeliui palieką neišdildomą įspūdį. 

2018 12 30

Informacija keliaujantiems: avialinijų bagažo dydžio reikalavimai

2018 11 05

Tenerifė – amžinųjų saulės vonių deivė

Išsiilgę saulės, gražių vakarų, keliautojai renkasi spalvingą kelionę  į neįprasto grožio ir klimato salą - TENERIFĘ. Čia, pabėgus nuo kasdienės rutinos ar niūrių orų, visus metus galima mėgautis nesibaigiančiu pavasariu bei vasara.

 2018 10 09

Ekskursijos Tenerifėje - atraskite Kanarų perlą

Skaitykite daugiau 

0

 .