Gran Kanarija

 Kelionės į Gran Kanariją – žadą atimančios atostogos!

Gran Kanarija (isp. Gran Canaria) yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos. Plotas 1560 km². Gyvena 807 tūkst. gyventojų (2006 m.). Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija

Poilsis Gran Kanarijoje, – trečioje pagal dydį Kanarų saloje, – užpildys galvą ir širdį pačiomis gražiausiomis mintimis ir jausmais. Kiekvienas kelionės momentas šiame rojaus kampelyje yra lydimas atradimų džiaugsmo. Tai – sala, pasižyminti išskirtiniu kraštovaizdžiu. Dėl to kartais net vadinama mažuoju kontinentu. Pakrantes puošia balto smėlio paplūdimiai, slėniuose žaliuoja augmenija, o salos viduryje stūkso kalnai. Tai yra vienas iš žinomiausių Ispanijos salyno kurortų. 

Nėra jokių abejonių – kelionė į Gran Kanariją verta svajonių atostogų vardo. Juk tai yra sala, kurioje vasara trunka visus metus! Kelionėje po Gran Kanariją mėgausitės poilsiu nuostabiausiuose paplūdimiuose, pabuvosite smėlio dykumą primenančiose kopose, tropiniuose miškuose ir net kalnų tarpekliuose. Argi tai nėra rojus žemėje? Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, pasilinksminsite su draugais ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese.

Ką reikia žinoti?

Klimatas. Tai – subtropinio klimato sala, kuri pasižymi daugybe mikroklimatų. Vasara čia trunka visus metus. Vidutinė metinė oro temperatūra čia siekia net 24 °C. O tai reiškia, kad ji beveik nenukrenta žemiau negu 20 °C net žiemą! Vasaros čia karštos ir sausos, žiemos švelnios, šiltos ir drėgnos. Atostogų sezonas niekada nesibaigia. Gran Kanarijoje daugiausiai turistų būna birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais. Todėl norintys išvengti grūsčių keliauja žiemą, nes čia net ir šaltuoju metų laiku lepina 19–20 °C laipsnių šiluma. Keliauti į šią salą galima bet kuriuo metu.

Virtuvė. Per atostogas turėsite galimybę valgyti tradicinius ispaniškus patiekalus: sočiąją paella, pasaulyje pripažintus ispaniškus kumpius Iberico, gaivinančią, vasarišką gazpacho sriubą. Taip pat Gran Kanarija siūlo atrasti naują ožkos pieno sūrį ir valgyti jį su kaktusų džemu. Gran Kanarijoje galima paragauti tradicinių salų patiekalų: kanarietiškų bulvių, įvairiausios žuvies bei gofio patiekalo, kuris būdingas tik šiai salai, ir kitų išskirtinių patiekalų. O kur dar geriausi salos  vynai!!!  Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui tik iki 10 €. Todėl be apribojimų galėsite susipažinti su gardžiuoju Gran Kanarijos virtuvės palikimu.  Arbatpinigiai kavinėse ir restoranuose– 10 % nuo sumos.

Šventės ir festivaliai. Ispanija – festivalių kraštas. Ne išimtis ir Gran Kanarija. Vasario mėnesį sostinėje Las Palmas vyksta didžiausias karnavalas, kuriame galėsite stebėti tradicinį spalvų ir muzikos ritmų kupiną paradą, linksmintis būryje šventiškai nusiteikusių žmonių. Gegužės mėnesį vyksta vienas iš gražiausių festivalių Corpus Christi, per kurį miestelių gatves iškloja kilimai, suformuoti iš gėlių žiedų. Fiestas Fundacionales (San Juan arba tiesiog vasaros lygiadienis) birželio mėnesį čia taip pat įtrauks į nesibaigiančias linksmybes kartu su gausybe koncertų, pasirodymų ir tradiciniais laužais bei įspūdingais fejerverkais.

Lauktuvės. Apsipirkti čia – tikras malonumas. Nepamirškite, kad dauguma parduotuvių per pietus užsidaro bent kelioms valandoms, ir atsidaro vakarėjant. Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams: kumpio, sūrių, juvelyrinių dirbinių ir papuošalų su tautine atributika, kvepalų, keramikos ir odos dirbinių,  ir kitų tradicinių rankdarbių.

LANKYTINOS VIETOS GRAN KANARIJOJE

·        Lankytinos vietos: Agaete miestelis, Aqualand vandens parkas, Azuaje nacionalinis parkas, Caldera de Bandamakrateris, Cueva Pintada muziejus, De la Luz pilis, Dunas de Maspalomas kopos, Galdar ola, Las Canteras paplūdimys, Palmitos parkas, Playa de Ingles paplūdimys, Puerto de MoganRoque Nublo uola, sostinė Las PalmasTeror miestelis, Vagueta senamiestis, Valeron urvas, Viera y clavijo botanikos sodas.


Azuje nacionalisnis parkas

Susijęs vaizdas

  Caldera de Bandama krateris


               De la Luz pilis

Susijęs vaizdas

Dunas de Maspalomas kopos

Valeron urvas

Las Canteras paplūdimys

Palmitos parkas

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Palmitos parkas“

Puerto de Mogan 

 El Roque Nublo

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „roque nublo gran canaria“

 Teror miestelis 

Susijęs vaizdas

         Vagueta senamiestis

  Viera y clavijo botanikos sodas

Susijęs vaizdas

Reikia pagalbos planuojant kelionę į Gran Kanariją, mes galime Jums padėti!

Siųsti žinutę

arba skambinkite

+ 370 620 21857

Kelionė į GRAN KANARIJĄ - žadą atimančios atostogos !!!

0

 .